Hlavné menu:

Glasurit 151-170E Eco Balance UV základový plnič

Ponuka / Produktové informácie – osobné automobily / Eco Balance

Glasurit 151-170E Eco Balance UV základový plnič

Výhody:

  • Vhodný na oceľ, pozinkovanú oceľ, hliník a plast,
  • keď sú plastové diely základované s Glasurit 1K základom na plasty 934-10, dá sa tento produkt používať na všetky lakovateľné plasty, bežne sa vyskytujúce v automobilovom priemysle,
  • veľmi dobrá odolnosť proti korózii, perfektný stav vrchného laku.

Späť

Glasurit 151-170E Eco Balance UV základový plnič Glasurit 151-170E Eco Balance UV základový plnič

Malé a stredné poškodenia, ako sú nárazníky, patria v súčasnej dobe v autoservisoch a lakovniach k najčastejším opravám. A tento trend bude ešte viac narastať, pretože aktívne bezpečnostné systémy vo vozidlách budú čoraz častejšie zabraňovať väčším škodám. O to dôležitejšie pre autoservisy a lakovne bude, aby práve v tejto oblasti profitovali. S Glasurit 151-170E Eco Balance UV základovým plničom vyvinul Glasurit prvotriedne riešenie, ktoré opravu nárazníka robí ešte viac hospodárnejšou a súčasne ešte aj chráni plastové diely pred deformáciou. Glasurit 151-170 E Eco Balance UV základový plnič, šedý je ideálnym urýchlením procesu pre opravy malých a stredných poškodení. Vynikajúco priľne na kov a plast a schne pomocou lúčov UV-A lampy doslova rýchlosťou svetla. A to bez vyvíjania tepla. Dokonalé riešenie pre najefektívnejšiu opravu nárazníkov!

 

✓ Glasurit 151-170E Eco Balance UV základový plnič šedý je ideálnym urýchlením procesu pre opravy malých a stredných poškodení.

✓ Vynikajúco priľne na kov a plast a schne pomocou lúčov UV-A lampy doslova rýchlosťou svetla. A to bez vyvíjania tepla.