Hlavné menu:

Prísada Glasurit 568-412 Thix Additiv

Presvedčivé výsledky až do posledného uhla
17.10.2017

Pri lakovaní vyklápacích automobilov, autožeriavov a podobných úžitkových vozidiel sú komplikované geometrické tvary stále problémom. Rohy a hrany, zvárané miesta, skrutky a nity predstavujú nielen pre lakovníkov, ale aj pre farby a laky skutočnú výzvu. Špeciálne pre túto oblasť použitia vyvinul Glasurit prísadu 568-412 CV Thix Additiv, ktorá optimalizuje pre tieto mimoriadne požiadavky systém CV vrchných lakov Radu 68.

Prísada sa pridáva do vrchného laku namiesto riedidla. Vďaka takto dosiahnutej tixotropii sa dá farba aplikovať ako obvykle. Aj tie najkomplikovanejšie geometrické tvary sa tak dajú celoplošne povrchovo upravovať jeden a pol nástrekom, obvyklým pre Rad 68.

Pre lakovníkov znamená použitie prísady Thix Additiv vysokú mieru istoty pri spracovávaní. Navyše, vrchný lak v spojení s touto špeciálnou prísadou ponúka rovnaké vlastnosti čo sa týka rozliatia sa a zabezpečuje tak výsledok lakovania, ktorý urobil Rad 68 takým úspešným všade vo svete.

Prísadou Thix Additiv 568-412 Glasurit dopĺňa svoj úspešný CV systém vrchných lakov a umožňuje lakovníkom mať poruke jednoduché riešenie ako sa dá Rad 68 flexibilne prispôsobiť špeciálnym požiadavkám.

Zdroj: www.glasurit.com

Foto: Tlačová fotografia BASF Coatings GmbH

Späť na titulnú stránku