Hlavné menu:

Menzerna

Menzerna: Perfection in Polishing. Made in Germany.

Už od roku 1888 stanovuje Menzerna štandardy vo vývoji a výrobe leštiacich pást pre oblasť priemyslu a remeselníctva. Zákazníci Menzerny sú profesionáli s najvyššími nárokmi pre leštené povrchy. Rozsiahle know-how čo sa týka receptúr a detailné porozumenie požiadavkám zákazníkov spravili z Menzerny špecialistu a technologického lídra na leštiace prostriedky, používané v priemysle.

Nadšenie pre dokonalosť je zakomponovaná vo všetkých produktoch Menzerny a je garanciou pre maximálnu kvalitu a hospodárnosť. Viac ako 200 inovatívnych receptúr pokrýva všetky oblasti použitia priemyselného leštenia. Sieť, pozostávajúca zo zastúpení, distribútorov a predajcov zásobuje priemysel a oblasť remeselníctva po celom svete prvotriednymi leštiacimi prostriedkami ‘Made in Germany‘.

Okrem predaja samotných produktov je Menzerna aj partnerom pre procesy v priemyselných spoločnostiach. Ako odborník na leštenie pomáha Menzerna svojim zákazníkom technickými službami pri optimalizácii leštiacich postupov.

Menzerna poskytuje prvotriednym značkám ich lesk.

MENZERNA - KOMPLETNÝ SORTIMENT NA LEŠTENIE A OCHRANU LAKOV

Menzerna vyrába prvotriedne produkty na leštenie, čistenie a ochranu pre gélové podklady, vrchné laky a široký sortiment materiálov pre priemysel. Ponúka perfektné riešenia pre každý povrch, špičkovú kvalitu a vynikajúce výsledky leštenia bez obsahu silikónov.

Produkty sú vyrábané podľa požiadaviek automobilového priemyslu a popredných výrobcov lakovacích systémov. Najnovšie používané technológie dokonale odstraňujú škrabance, stekance, prestreky, fľaky, škvrny a hologramy.

Leštiaci program je navrhnutý ako flexibilný 4-krokový leštiaci systém – Heavy Cut, Medium Cut, Finish a Protection (ochrana).

V tejto sekcii sa môžete dozvedieť základné informácie o značke MENZERNA. Ďalej zabezpečujeme kompletné vybavenie autolakovní. V prípade záujmu o zakúpenie produktov MENZERNA z našej ponuky nás môžete kontaktovať alebo priamo prejsť do nášho online obchodu.

Menzerna