Hlavné menu:

Salcomix

Salcomix

Priemyselné farby Salcomix® – všetky odtiene za niekoľko minút

Rýchlosť, precíznosť a kompletná paleta produktov od základov až po vrchné laky na priemyselné využitie - to sú skvelé prednosti importérov a distribútorov SALCOMIX® v Európe. Sortiment produktov a odtieňov pre priemyselných zákazníkov dopĺňa Salcomix® od roku 1998.

Tento moderný systém prináša náročným zákazníkom veľa významných výhod. Farebné odtiene je možné rýchlo a flexibilne namiešať. K dispozícii je široká paleta produktov a farebných odtieňov.

Naďalej sa buduje európska obchodná sieť. V Rakúsku, Nemecku, Taliansku, Francúzsku, Českej republike, Poľsku, Španielsku, Beneluxe a na Slovensku je už teraz k dispozícii viac ako 50 špecializovaných obchodníkov.

Salcomix® je nástroj, ktorý ponúka vhodné riešenie pre malé a stredne veľké množstvá s ohľadom na hospodárnosť.

Stroje a konštrukcie

Stroje a konštrukcie

Plasty

Plasty

Špeciálne aplikácie

Špeciálne aplikácie

Salcomix® - všetky odtiene za niekoľko minút

Salcomix® je značka spoločnosti AkzoNobel pre modulárne zostavený lakovací systém pre oblasť priemyslu, pomocou ktorého sa dajú rýchlo a flexibilne pripraviť malé a stredne veľké množstvá farieb a lakov na rôzne priemyselné aplikácie. Umožňuje to miešací systém, ktorý ponúka pre veľký počet rozmanitých produktov maximálnu možnú presnosť odtieňov požadovaných farieb.

Doprava a preprava

Doprava a preprava

Oblasti použitia

Salcomix® je ideálnym nástrojom na výrobu malých a stredne veľkých množstiev farieb pre veľké množstvo priemyselných aplikácií, vrátane ACE, strojov a konštrukcií, dopravy a prepravy i plastov. Produkty pre povrchovú úpravu značky Salcomix® sú k dispozícii vo forme širokej palety produktov a slúžia na rozmanité účely nanášania ochranných vrstiev na rôzne povrchy – od klasických až po inovatívne, od bežnej (normálnej) až po najvyššiu možnú odolnosť, trvácnosť a stálosť. Portfólio produktov Salcomix® zahŕňa jedno a dvojkomponentné základné a vrchné farby resp. laky, ktoré schnú na vzduchu a vo vypaľovacej peci alebo v lakovacej kabíne.

ACE

ACE

 

Svet značky Salcomix®

Salcomix® – univerzálny a flexibilný

Salcomix® vám ponúka široký výber rozličných lakovacích technológií a prevedení farieb a lakov – a to na báze modulárneho systému zmiešavania. Systémové riešenia, založené na rozdielnych technológiách (polyuretán, akryl, epoxid, alkyd) je možné medzi sebou vzájomne kombinovať.  Tieto riešenia poskytujú nielen jednoduchú a spoľahlivú aplikáciu, ale aj maximálnu flexibilitu čo sa týka namiešania a podkladov, ktoré je potrebné povrchovo upravovať.

 

Salcomix® lakovacie systémy ponúkajú pre mnohé odvetia spoľahlivé, dlhodobé a trvácne služby.

Produktom Salcomix® dôverujú zákazníci nielen z oblasti strojárenstva, ale aj z odvetia poľnohospodárskych a stavebných strojov alebo priemyslu dopravných prostriedkov (cestné, železničné, vodné, atď.). Salcomix® ponúka ale takisto aj na mieru šité riešenia pre povrchové úpravy plastov a pre špeciálne aplikácie.

 

Vo všeobecnosti sa dá konštatovať, že spektrum aplikácií produktov takmer nemá stanovené takmer žiadne hranice. Výrobky Salcomix® sa dajú optimálne prispôsobiť individuálnym požiadavkám konkrétnych zákazníkov a ich potrebám.

 

Portfólio produktov Salcomix®

Salcomix® – riešenia pre rôzne aplikácie

V ponuke portfólia produktov Salcomix® sa nachádzajú základy a vrchné laky, ktoré sa jednoducho spracovávajú, sú k dispozícii v rôznych technológiách (PU, ACR, EPX, AKD) a môžu sa aplikovať na rôzne podklady (oceľ, hliník, zinok, plasty).

Technológia a s ňou spojené vlastnosti farieb a lakov sú riadené prostredníctvom tzv. konvertorov, ktoré sa riedia pre dosiahnutie požadovaného koloritu s multifunkčnými pastami (disperziami) a následne sa zmiešavajú do príslušného základného laku resp. farby.

Niektoré systémy spĺňajú požiadavky kategórie protikoróznej ochrany DIN EN ISO 12944.