Hlavné menu:

Glasurit 923-610E Eco Balance bezfarebný lak

Ponuka / Produktové informácie – osobné automobily / Eco Balance

Glasurit 923-610E Eco Balance bezfarebný lak

Výhody:

  • rýchle schnutie,
  • veľmi dobrá leštiteľnosť a univerzálne použitie.

Späť

Glasurit 923-610E Eco Balance bezfarebný lak Glasurit 923-610E Eco Balance bezfarebný lak

Odteraz je rýchla oprava ešte viac efektívnejšia a to s Glasurit 923-610E Eco Balance bezfarebným lakom VOC rýchloschnúcim. Tento nový bezfarebný lak si nevyžaduje žiaden čas odvetrania a po krátkom sušení vo vypaľovacej kabíne pri teplote objektu 60 °C je výsledok excelentný. Navyše, bezfarebný lak 923-610E Eco Balance disponuje tiež vynikajúcimi vlastnosťami schnutia pri 40 °C a pri teplote v miestnosti. Nový bezfarebný lak sa dá veľmi dobre leštiť a dá sa používať nielen na zvislých, ale aj na vodorovných dielcoch.

Aj čo sa týka aplikácie, dá sa používať podľa potreby. Či už 2 nástreky s medziodvetraním alebo 1 ? nástreku bez odvetrania – obidva spôsoby poskytujú dokonalý výsledok lakovania a to nielen pri jeho používaní s HVLP striekacími pištoľami, ale aj s RP pištoľami. Vďaka týmto vlastnostiam sa hodí tento bezfarebný lak nielen na rýchle opravy drobných poškodení a jednotlivých dielcov, ale aj na opravu kompletnej bočnej strany automobilu. Summa-summarum: Pre autoservis a lakovňu to znamená väčšiu efektívnosť vďaka širokým možnostiam použitia, kratšiemu času procesu a ešte nižším nákladom na energie.

 

✓ HS bezfarebný lak na dvojvrstvové lakovanie s Radom 90.

✓ Používa sa na univerzálne a rýchle opravárenské lakovanie samostatných dielcov až po kompletnú bočnú stranu automobilu.