Hlavné menu:

Glasurit 522-55 Prísada pri schnutí na vzduchu resp. pri teplote v dielni

Ponuka / Produktové informácie – osobné automobily / Ostatné

Glasurit 522-55 Prísada pri schnutí na vzduchu resp. pri teplote v dielni

Výhody:

  • Plniče je možné brúsiť už po 40 minútach pri teplote 20 °C,
  • šetrí náklady na energie,
  • vytvára kapacity v lakovacej kabíne a sušiacej resp. vypaľovacej peci pre ďalšie opravárenské zákazky,
  • je garantované, že plastové diely pri schnutí plničov na vzduchu nemenia svoj tvar,
  • jednoduché a spoľahlivé spracovávanie, pretože táto prísada nahrádza v pomere 1:1 riedidlo.

Späť

Glasurit 522-55 Prísada pri schnutí na vzduchu resp. pri teplote v dielni GLASURIT 522-55 prísada pri schnutí na vzduchu

TURBO PRE ZÁKLADOVÉ PLNIČE PRI ICH SCHNUTÍ PRI TEPLOTE V DIELNI

Chceli by ste byť vo vašom autoservise alebo lakovni ešte viac flexibilnejší a zároveň ušetriť aj náklady za energie? V takom prípade vám ponúka Glasurit 522-55 prísada pri schnutí na vzduchu dokonalé riešenie! Táto nová prísada bola vyvinutá ako turbo na schnutie základových plničov 500-ového radu a zabezpečuje to, aby Glasurit HS základové plniče 285-505 šedý, -555 čierny a -655 biely boli brúsiteľné pri teplote 20 °C už po 40-tich minútach.

 

✓ Pre váš autoservis alebo lakovňu ponúka veľké množstvo výhod: šetríte náklady na energie, dokážete svoje procesy robiť ešte viac flexibilnejšie, pretože voľné miesto v lakovacej kabíne a sušiacej resp. vypaľovacej peci môžete využívať na ďalšie opravárenské zákazky a zvyšovať tým svoju produktivitu. Proces schnutia na vzduchu resp. pri teplote v dielni je ideálny aj na opravy plastových dielcov, pretože pri schnutí na vzduchu je garantované, že plastové diely nemenia svoj tvar! Týmto sa stáva nové turbo pre sušenie základových plničov 500-ového radu rozsiahlym faktorom úspešnosti pre váš autoservis alebo lakovňu.

✓ Glasurit 522-55 prísada pri schnutí na vzduchu resp. pri teplote v dielni plus Glasurit 360-100 PRO Aktiv utierky.

✓ 522-55 + 360-100 = UŠETRÍTE ZÁKLADOVANIE

✓ Ešte viac času a materiálu ušetria autoservisy a lakovne tým, keď budú používať prísadu a plniče 500-ového radu v kombinácii s Glasurit 360-100 PRO Aktiv utierkami. Predtým než sa aplikuje základový plnič s prísadou, musia sa kovové podklady len predpripraviť utierkami PRO Aktiv. Táto príprava zlepšuje antikoróznu ochranu a priľnavosť, takže základovanie už nie je viac potrebné. Tento proces je nielen veľmi jednoduchý a šetrí materiál, ale zároveň spĺňa aj náročné požiadavky, ktoré kladú výrobcovia automobilov na protikoróznu ochranu.

✓ Výsledok: celková antikorózna ochrana pri použití minimálneho množstva materiálu a času.