Hlavné menu:

Glasurit Rad 90

Ponuka / Produktové informácie – osobné automobily / Vrchné laky

Glasurit Rad 90

Výhody:

  • Glasurit Rad 90 – profesionálne riešenia odtieňov vodou riediteľných farieb
  • JEDNODUCHÝ, HOSPODÁRNY, SPOĽAHLIVÝ
  • vynikajúca krycia schopnosť
  • vysoká efektívnosť a hospodárnosť
  • vodou riediteľný systém
  • obsah organických rozpúšťadiel < 10 %.

Späť

GLASURIT RAD 90

PROFESIONÁLNE RIEŠENIA ODTIEŇOV VODOU RIEDITEĽNÝCH FARIEB

PERFEKTNÉ RIEŠENIE PRE KAŽDÝ AUTOMOBIL A KAŽDÝ ODTIEŇ

Rad 90

Vynikajúca krycia schopnosť, jednoduché spracovávanie a optimálny čas potrebný na procesy robia z Radu 90 skutočného „všemajstra“ medzi automobilovými lakmi – a to nielen pre Uni odtiene, ale aj metalízové odtiene a odtiene s efektmi. Nie náhodou je Rad 90 najúspešnejším systémom vodou riediteľných farieb na európskom trhu.

Rad 90

Tajomstvo tohto úspechu je v dokonalej súhre systémov vrchných lakov a koloristiky: popri jednoduchom a prehľadnom pracovnom postupe garantuje Rad 90 vďaka integrovanému Glasurit Color Profi Systému optimálnu presnosť odtieňov. Viac ako 164 000 odtieňov – od začiatkov výroby automobilov až po efekty pre automobilové modely zajtrajška – sa dajú reprodukovať jednoducho, rýchlo a prakticky. Vďaka jednoduchému a spoľahlivému vyhľadávaniu odtieňov garantuje Rad 90 optimálne opravárenské riešenie pre každý odtieň.

VÝHODY RADU 90 NA PRVÝ POHĽAD

Rad 90

✓ JEDNODUCHÝ - Jednoduchý postup práce v prehľadných krokoch Glasurit RATIO Aqua Systému. Jednoduché receptúry zabraňujú chybným namiešaniam. Jednoduché spracovanie so striekacou technikou dostupnou a bežnou na trhu.

✓ HOSPODÁRNY - Úspora času vďaka krátkemu času striekania, odvetrania a doby pobytu v kabíne. Úspora materiálu vďaka vysokej krycej schopnosti a veľmi nízkemu podielu základného laku v zmesi pripravenej na striekanie.

✓ SPOĽAHLIVÝ - Veľká presnosť výsledku, vďaka konštantnej viskozite nanášaného materiálu. Mimoriadna presnosť odtieňov vďaka Glasurit Color Profi Systému.

VŠETKY ODTIENE ZA NIEKOĽKO MINÚT

Color Online z Glasuritu umožňuje všade vo svete a bezplatne prístup k viac ako 200 000 receptúram farebných odtieňov.

Rad 90

A to najlepšie nakoniec: všetky bežné štandardy v brandži (RAL, NCS, Pantone, British Standards atď.) sú k dispozícii denne aktualizované a je možné si ich zobraziť 24 hodín denne. Okrem receptúr je možné si, samozrejme, pozrieť a vytlačiť aj príslušné karty bezpečnostných údajov (resp. tzv. „bezpečnostné listy“) a to v 29-ich rôznych svetových jazykoch.

Presvedčte sa aj vy sami!

Rad 90NOVÉ KONCEPČNÉ RIEŠENIE PRE VNÚTORNÉ PRIESTORY

S novým Interior Color Systémom sa dajú v štandardnej kvalite Glasuritu efektívne nalakovať aj také oblasti ako sú batožinový alebo motorový priestor. Vďaka dvom prísadám – Glasurit 90-IC 440 Miešací lak matný a Glasurit IC-330 Prísada – sa minimalizuje nanášanie vrchného laku na jednu vrstvu a dodatočné nastriekanie bezfarebného laku už nie je potrebné. Navyše sa ešte podstatne znižujú aj náklady na sušenie, nakoľko už po pätnástich minútach je vrchný lak suchý a pevný na oblepovanie. Pre vnútorné priestory je možné popri viac než 4 000 špeciálnych odtieňov pomocou Interior Color Systému aplikovať takmer všetky riešenia pre odtiene Radu 90 a to s výsledkami, na ktoré ich používatelia môžu byť skutočne hrdí. Presvedčte sa o tom aj vy!

Rad 90