Hlavné menu:

Glasurit Rad 22

Ponuka / Produktové informácie – osobné automobily / Vrchné laky

Glasurit Rad 22

Výhody:

  • Glasurit Rad 22 a Rad 22 VOC sú jednovrstvové HS Uni vrchné laky,
  • bohaté na pevné častice,
  • hospodárne,
  • vynikajúca odolnosť voči poveternostným vplyvom,
  • tvrdosť, pevnosť a odolnosť proti zožltnutiu,
  • vynikajúce preschnutie,
  • vynikajúci lesk a plnivosť.

Späť

GLASURIT RAD 22 A RAD 22 VOC – HS SYSTÉM VRCHNÝCH LAKOV

Rad 22

Celkom stačí iba jedna vrstva farby, aby sa s High Solid vrchnými lakmi Radu 22 dosiahol dokonalý výsledok lakovania. Tieto autolaky sa vyznačujú vďaka mimoriadne vysokému obsahu pevných častíc výraznou krycou schopnosťou, sú extrémne výdatné a zároveň majú aj znížený obsah rozpúšťadiel. Aj pri ich spracovávaní poskytujú autoservisom a lakovniam skutočné výhody vďaka prvotriednemu rozliatiu sa a rýchlemu schnutiu.

Rad 22

Systém vrchných lakov Radu 22 je už viac než 20 rokov úspešne osvedčeným na trhu. Vrchné laky Radu 22 sú dokonale začlenené do Glasurit RATIO HS systému a tým sa môžu mimoriadne hospodárne spracovávať. A ešte jedna výhoda: pri použití Glasurit miešacieho laku 522-MC35 a VOC tužidiel 929-31, -33 a -34 vyhovuje Rad 22 tzv. VOC legislatíve podľa Smernice Európskej únie 2004/42/EG! 

Rad 22

VÝHODY RADU 22 NA PRVÝ POHĽAD

Rad 22

Vrchné laky Radu 22 a Radu 22 VOC sú úsporné, rýchle, jednoduché a spoľahlivé.

✓ ÚSPORNOSŤ - Minimálna spotreba materiálu je výsledkom: veľmi veľkej krycej schopnosti, vysokej výdatnosti zmesi pripravenej na striekanie, jednoduchého nanášania, vynikajúcej absorpcii striekacej hmly, veľmi dobrému napnutiu sa a hladkému rozliatiu sa.

✓ RÝCHLOSŤ - Ušetríte čas: vďaka ½ + 1 nástreku bez času odvetrania na zvislých plochách, vďaka prvotriednym vlastnostiam schnutia Radu 22, vďaka rýchlej pripravenosti dielcov na montáž, vďaka využitiu Glasurit Color Profi Systému Uni.

✓ JEDNODUCHÉ SPRACOVÁVANIE - Pracujete efektívne: Rad 22 sa dá jednoducho spracovávať. Vďaka prehľadne stanoveným krokom v Glasurit RATIO HS Systéme je zaručený mimoriadne efektívny spôsob práce. Výsledkom prvotriedneho vytvrdnutia je rýchla pripravenosť dielov na montáž a veľmi dobrá leštiteľnosť.

✓ SPOĽAHLIVOSŤ - Profitujete z know-how Glasuritu: HS vrchné laky Radu 22 sú, čo sa kvality týka, prvotriednym výrobkom a zostávajú kľúčovým prvkom v praxi osvedčeného Glasurit RATIO HS Systému. Rýchle a spoľahlivé vyhľadávanie odtieňov nie je pomocou Glasurit Color Profi Systému UNI žiaden problém.

Rad 22

Spoľahlivo k dokonalému odtieňu

Aj vyhľadávanie odtieňov je pri Glasurit Radu 22 veľmi jednoduché, pretože špeciálne pre tento rad Glasurit vyvinul Color Profi Systém (CPS) Uni. V aktuálnom systému CPS 3 Uni poukazuje asi 1 500 kartičiek, zoradených podľa skupín farieb na viac ako 4 400 odtieňov a ponúka autoservisom a lakovniam optimálnu pomoc pre rýchle a spoľahlivé vyhľadávanie odtieňov. Kartičky s odtieňmi sú originálne nastriekané Radom 22 a preto sú ideálne na porovnávanie odtieňa priamo na automobile.