Hlavné menu:

Glasurit 285-270 Základový plnič Pro, šedý

Ponuka / Produktové informácie – osobné automobily / Základové materiály

GLASURIT 285-270 ZÁKLADOVÝ PLNIČ PRO, ŠEDÝ

PRO EFEKTÍVNOSŤ – KONTRA KORÓZIA

ŠPIČKOVÁ PROTIKORÓZNA OCHRANA BEZ ZÁKLADOVANIA

UŠETRITE SI JEDEN PRRACOVNÝ KROK

ŠPIČKOVÁ PROTIKORÓZNA OCHRANA BEZ ZÁKLADOVANIA

Na dosiahnutie ešte väčšej úspornosti vyvinul Glasurit novú technológiu pre prvotriedne opravy. Glasurit 285-270 Základový plnič Pro a Glasurit 929-58 Tužidlo do plniča Pro spájajú po prvýkrát mimoriadne dobré protikorózne vlastnosti epoxidovej technológie s veľmi dobrými spracovateľskými vlastnosťami 2K HS základových plničov.

Pre váš autoservis a lakovňu to znamená nasledovné: Tento základový plnič nanášate priamo na kov, tým šetríte materiál ako aj jednu celú pracovnú operáciu. Navyše získate ešte aj veľmi dobre brúsiteľný základ na špičkové opravárenské lakovanie. Pripravte sa vo vašom autoservise a lakovni s Glasurit 285-270 základovým plničom hneď trojnásobne na úspech.

ŠPIČKOVÁ PROTIKORÓZNA OCHRANA BEZ ZÁKLADOVANIA

Späť

NOVÁ TECHNOLÓGIA

Doteraz sa museli lakovníci pri základových plničoch rozhodovať, či potrebujú skôr mimoriadne dobré protikorózne vlastnosti epoxidovej technológie alebo vynikajúcu brúsiteľnosť 2-komponentných HS základových plničov. Glasurit vyvinul novú technológiu, ktorá navzájom spája obidve tieto výhody a navyše doterajšie základovanie robí nepotrebným. Táto nová technológia je základom pre Glasurit 285-270 základový plnič Pro, šedý.

Glasurit 285-270 Základový plnič Pro, šedý

VYNIKAJÚCA PROTIKORÓZNA OCHRANA

Nový základový plnič robí špičkové opravárenské lakovanie pre autoservisy a lakovne ešte hospodárnejším a to preto, lebo vďaka novej technológii sa môže Glasurit 285-270 Základový plnič Pro, šedý nanášať priamo na kov bez predchádzajúceho základovania. Tým šetria lakovníci a lakovne nielen jeden kompletný pracovný krok, ale aj materiál a čistenie striekacej pištole po nastriekaní základu.

Tento nový základný plnič zároveň ponúka aj bez dodatočného základovania vysokokvalitnú protikoróznu ochranu pre opravárenské lakovanie. Efektívnym spôsobom tým zachováva hodnotu opravovaného automobilu, čo pozitívne presvedčí aj tých najväčších kritikov z radov automobilových výrobcov.

 

SKVELÁ BRÚSITEĽNOSŤ

Efektívnosť a protikorózna ochrana ale nie sú ešte všetko. Aj veľmi dobré spracovateľské vlastnosti robia z Glasurit 285-270 Základového plniča Pro, šedého skutočného víťaza v lakovni. Ako všetky prvotriedne produkty Glasuritu, aj tento základový plnič sa jednoducho a spoľahlivo spracováva a pritom je ešte aj univerzálne použiteľný. Znamenite sa hodí ako na mokré, tak aj na suché brúsenie a tak je veľmi dobrým brúsiteľným predpokladom špičkového opravárenského lakovania.

Pro pre efektívnosť, pro pre protikoróznu ochranu a pro pre brúsiteľnosť – tieto tri výhody sa ukazujú aj v jeho názve, Glasurit 285-270 Základový plnič Pro. Je to Pro pre všetky autoservisy a lakovne, ktoré chcú navzájom spojiť špičkové opravárenské lakovanie a mimoriadne úspornú prácu.

VÝHODY NA PRVÝ POHĽAD

Efektívny proces bez základovania priamo na kov – plus vynikajúce brúsne vlastnosti

PRO PRE EFEKTÍVNOSŤ

Glasurit 285-270 Základový plnič Pro, šedý

Tento základový plnič nanášate priamo na kov a ušetríte tým jeden kompletný pracovný krok, ako aj čistenie striekacej pištole po nastriekaní základu.

PRO PRE PROTIKORÓZNU OCHRANU

Tento základový plnič ponúka aj bez dodatočného základovania vysokokvalitnú protikoróznu ochranu na všetkých bežných podkladoch na opravy osobných automobilov. Tým zachováva hodnotu automobilu a sám tak pozitívne presvedčí aj tých najväčších kritikov z radov automobilových výrobcov.

 

PRO PRE BRÚSITEĽNOSŤ

Tento nový základový plnič sa znamenite hodí na mokré a suché brúsenie a vyznačuje sa okrem toho aj svojimi jednoduchými, spoľahlivými a univerzálnymi spracovateľskými vlastnosťami.

Trikrát Pro – s takým veľkým množstvom výhod je tento nový Glasurit 285-270 základový plnič Pro ideálnym predpokladom dokonalého a hospodárneho opravárenského lakovania. Rozhodnite sa aj vy pre Pro úspech!